Faktúrujte online

 

Na vystavenie faktúry nepotrebujete nič inštalovať, stačí sa len prihlásiť cez ľubovoľný prehliadač do programu Casist 2. Faktúry tak máte vždy k dispozícií a nestratíte ich ani keď prídete o svoj počítač.

Priamo z programu ich môžete vytlačiť, uložiť do PDF, alebo odoslať mailom.

Faktúry sa môžu automaticky zaúčtovať predvolenou predkontáciou. Váš účtovník uvidí faktúry v okne pohľadávky okamžite ako ich uložíte.

Faktúra sa Vám prispôsobí

Jediné, čo musíte pri faktúre zadať je odberateľa. Všetko ostatné sa na faktúre vytlačí len keď to vyplníte. K faktúre takisto môžete pripojiť vaše logo a nascanovanú pečiatku s podpisom.

Ak zadáte zahraničnú menu a kurz, zobrazia sa Vám možnosti a vy si vyberiete, či budete zadávať ceny v domácej, alebo zahraničnej mene.


6

7

Odoslanie e-mailom

Faktúru môžete po vystavení okamžite odoslať e-mailom.

V šablóne e-mailu sú dostupné symboly pre údaje z faktúry, ako napríklad číslo dokladu, variabilný symbol, alebo dátumy. Ak upravíte predmet, automaticky sa uloží a použije tak pre ďalšie použitie.

Urgencie na jeden klik

Jedným kliknutím viete zo všetkých neuhradených faktúr vytvoriť urgencie. Prípade ak chcete, môžete zúžiť váš výber použitím kombinácie filtrov.

Vytvorene urgencie viete potom hromadne odoslať e-mailom, alebo vytlačiť v prípade, že firma nemá e-mail. Systém sám zatriedi firmy do skupín pre e-mail a tlač.


8

Šetrite čas aj energiu

Položky máte možnosť písať ručne, ale pohodlnejšie je vytvoriť si karty ktoré používate častejšie jednoducho ich preberať do faktúry.

Môžete si nastaviť predvolenú hlavičku aj pätu, ktorá sa bude automaticky dopĺňať do každej faktúry a keď ju budete potrebovať zmeniť, jednoducho ju prepíšete.

Taktiež si môžete upraviť preferovaný počet desatinných miest, text pre urgencie, dodatočný text na faktúre, alebo či chcete tlačiť kódy tovarov.

Modul pre predaj

V jednom okne viete vytvoriť cenové ponuky, zálohové faktúry, dodacie listy, zápožičky došlé faktúry či príjem na opravu.

Vytvorenie týchto typov dokladov je tak isto jednoduché, ako vytvoriť faktúru. Jedným klikom potom môžete doklad vyfaktúrovať a do faktúry sa prevezmú všetky vyplnené polia, ako aj položky.