Pre školy na výukové účely ZDARMA

  • Môžete začať pracovať ihneď. Nič nemusíte inštalovať. Stačí vyplniť registračné údaje na stránke www.panacom.sk a do poľa Partnerský kód uviesť SKOLA. Potom Vám systém pošle na email, ktorý ste uviedli pri registrácii aktivačný link. Kliknutím na aktivačný link vo Vašom emaili si zvolíte heslo, následne sa môžete prihlásiť a začať pracovať. 

    Pedagóg, ktorý sa zaregistroval do systému môže na virtuálnej agende firmy vysvetľovať študentom vedenie účtovníctva na príkladoch účtovania rôznych účtovných prípadov. Môže vytvoriť agendy firiem, ktoré majú rôzne typy účtovníctva, a to:

Čítať ďalej


Nový modul predaja

Odteraz si môžete evidovať rozličné typy záznamov v súvislosti s predajom. Podľa typu si odlíšite, či sa jedná o cenovú ponuku, zálohovú faktúru, dodací list, zápožičku, došlú objednávku, alebo si zadefinujete vlastný typ.

Ak preferujete evidenciu zálohových faktúr oddelenú od ďalších typov, máte možnosť využiť samostatné okno venované len zálohovým faktúram. Jedným klikom z týchto záznamov vyrobíte faktúru, kam sa prenesú všetky vyplnené polia a prepojené položky.


Vianoce sa blížia

V prvom rade Vám chceme zaželať príjemné prežitie vianočných sviatkov. S blížiacim sa koncom roka pracujeme na všetkých drobných nedostatkoch, aby sme Vám mohli konečne sprístupniť Casist 2. Dúfame, že z neho budete nadšení tak, ako sme my.