Prečo používať Obchodno-účtovný softvér Casist 2

Zaujíma Vás, že prečo by ste mali prejsť na náš systém a aké výhody Vám to môže priniesť? Prečítajte si o niektorých z týchto výhod.

 • Pretože je to lacnejšie, jednoduchšie a bezpečnejšie ako používanie softvéru, ktorý je potrebné nainštalovať na osobný počítač, alebo server.
  Podrobnosti pozri v časti: Prečo začať používať internetový program pre  vystavovanie cenových ponúk, faktúr, účtovníctvo a iné.

 

 • Pretože obchodno-účtovný softvér Casist 2 bol vytvorený najmodernejšími technológiami, ktoré v súčasnosti existujú na tvorbu internetových aplikácií.
  Na užívateľské rozhranie bol použitý vývojový prostriedok Angular od firmy GOOGLE. Na serveri bol použitý PYTHON, ktorý sa používa pre tie najnáročnejšie aplikácie veľkých firiem

 

 • Pretože obchodno-účtovný softvér Casist 2 bol vytvorený na základe mnohoročných skúseností z predchádzajúcej internetovej verzie Casist, ktorý doteraz používajú mnohí zákazníci už od roku 2006.
  Tvorbou obchodno-účtovného softvéru sa zaoberáme od roku 1990 a ešte v minulom roku používali niektorí naši klienti náš softvér, ktorí fungoval v prostredí MS DOS.

 

 • Pretože obchodno-účtovný softvér Casist 2 neustále zlepšujeme, pridávamé nové moduly a prispôsobujeme legislatívnym zmenám.
  A to všetko zdarma pre našich stálych klientov.

 

 • Pretože obchodno-účtovný softvér Casist 2 vieme prispôsobiť Vašim špecifickým potrebám a vytvoriť Vám také moduly, ktoré zjednodušia Vašu prácu.
  Zavolajte nám, alebo napíšte, ak chcete bezplatnú konzultáciu, v čom Vám môže pomôcť používanie internetového softvéru Casist 2.

 

 • Pretože obchodno-účtovný softvér Casist 2 je tak intuitívny, že na jeho používanie je je potrebné absolvovať žiadne školenie a používanie zvládne aj človek s minimálnymi skúsenosťami s prácou na počítači.
  Môžete si však pozrieť naše video návody na našej stránke www.panacom.sk.

 

 • Ak potrebujete s niečím poradiť, môžete nám kedykoľvek v pracovnom čase zavolať, alebo napísať, ak je to veľmi dôležité, môžete volať aj mimo pracovných hodín. 

 

 • Používateľom iného obchodno-účtovného softvéru poskytujeme špeciálne podmienky, ak začnú používať softvér Casist 2.
  Informujte sa, čo Vám môžeme ponúknuť.

 

 • Ak sa stanete naším spokojným klientom a odporučíte náš softvér Casist 2 Vašim známym, získate od nás bonus, ktorý môžete poberať po celú dobu, po ktorú bude Váš známy používať náš softvér Casist 2.
  Informujte sa, čo Vám môžeme ponúknuť.